Grottgera 4

Grottgera 4

Grottgera4.pl to kompleks biurowy klasy A przeznaczony pod wynajem.
Najwyższy standard połączony z nowoczesną architekturą i prestiżową lokalizacją.

Powierzchnie pod wynajem zostały zaprojektowane w sposób umożliwiający ich dowolną aranżacje na całej kondygnacji, a doskonale dopasowana wielkość piętra umożliwia lokalizacje biur na jednej kondygnacji.

Grottgera4.pl zapewnia optymalny komfort pracy dzięki wysokiemu poziomowi dostępu światła naturalnego
i zastosowaniu wydajnego systemu wentylacyjno-klimatyzującego. Zespół architektów, na życzenie naszych Klientów, wykona plan zagospodarowania powierzchni najmu według indywidualnych potrzeb.

Budynek przy ulicy Grottgera 4 w Bydgoszczy to 15 piętrowy projekt mieszkaniowo-usługowo-biurowy,
w którym oferujemy pod wynajem ponad 7,5 tysiąca m2 powierzchni biurowej na pierwszym, drugim i trzecim piętrze, supermarket oraz restaurację.

Idealna lokalizacja

Dzięki doskonałemu położeniu w bezpośrednim otoczeniu Wyspy Młyńskiej, Opery Bydgoskiej, Nowego Portu oraz w połączeniu z jego funkcjonalnością, Grottgera4.pl gwarantuje najbardziej prestiżową lokalizacje powierzchni pod wynajem.

Biurowiec klasy A, mieszczący się przy ul. Grottgera 4 w Bydgoszczy cechuje również łatwy dojazd transportem publicznym, jak i prywatnym. W budynku znajduje się podziemny parking. W bezpośredniej bliskości obiektu znajdują się przystanki tramwajowe, autobusowe oraz wodne a także sieć ścieżek rowerowych.
Lotnisko znajduje się w odległości 15 minut samochodem. Dworzec PKP w odległości 6 minut.